Homme algaval riigivalitsuse istungil on arutluse all Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi esitatud Eesti välisinvesteeringute ja ekspordi tegevuskava aastateks 2009-2011.
Tegemist on kavaga, mis hõlmab tegevuste loetelu oluliste välisinvesteeringute kaasamiseks ja ekspordi suurendamiseks. Kava ühendab varasemates strateegiates ette nähtud ja ka juba rakendatavad tegevused, luues tervikliku pildi sellest, kuidas toimib Eesti ettevõtete rahvusvahelistumise riiklik toetamine.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
2025. aastal jõustuv mootorsõidukimaks sunnib paljusid ettevõtteid oma autoparki ümber hindama ning otsima uusi, kuluefektiivsemaid lahendusi. Üheks praktiliseks alternatiiviks on Eesti haagisetootja Brentex OÜ haagised, mis on täiustunud platvormhaagiste seeriaga. Uus platvormhaagiste seeria ühendab endas tugeva konstruktsiooni, nutika disaini ja põhjamaade tingimustele vastava vastupidavuse.