• 05.10.09, 17:30
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Itellas ees rasked töökõnelused, 360 töötajat peavad lahkuma

Järgmisel nädalal ootavad firma 2 355 jaotustöötajat rängad töökõnelused, mille tulemusel tuleb 360-l neist oma tööga hüvasti jätta, edastab kauppalehti.fi
 Jaotustöötajaid vähendatakse, kuna uuest aastast võetakse neljas Soome piirkonnas kasutusele vastav tehnika. Lisaks töö automatiseerimisele on siin oma osa ka pidevalt väheneval kirjadehulgal.
Uus tööd hõlbustav tehnika on juba kasutusel Oulus, Kuopios, Tamperes ja Helsingis. Enim kaob selliseid töökohti Helsingis - 149.
Eelmisel aastal ütles firma töökoha üles 103-le inimesele.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Järgmine suur väljakutse Itellale koidab aastal 2011, mil avaneb vabale konkurentsile terve euroliidu kirjadeturg.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.10.25, 13:57
Raben Eesti logistikateenused vastavad kohalikele vajadustele, aga Euroopa mõõtkavas
Kui Raben Eesti alustas 2004. aastal tegevust kaheliikmelise meeskonnaga, ei osanud keegi arvata, et ettevõttest kasvab kiiresti üks tugevamaid tegijaid kohalikul transpordi- ja logistikaturul. Tänaseks on meeskond oluliselt kasvanud ning lisandunud on mitmekülgne teenusteportfell, mis võimaldab pakkuda lepingulist logistikat, siseriiklikku ja rahvusvahelist transporti, jahutatud toidukaupade logistikat, mere- ja õhutransporti ning intermodaalset transporti läbi ettevõtte filiaalide erinevates riikides.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele