1.-6. juunini seoses Sankt-Peterburis toimuva 13. Majandusfoorumiga tõhustab Vene Föderatsiooni piirivalve kontrolli Eesti-Vene piiril.
Eesti piirivalve teavitab piiriületajaid, et piirikontroll võib seetõttu kauem aega võtta.
2.-6. juunini toimub Sankt-Peterburis 13. Majandusfoorum ning tulenevalt vajadusest tagada riigi sisejulgeolek sellise rahvusvahelise sündmuse ajal, töötavad Vene Föderatsiooni piirivalve ja toll tugevdatud režiimil, mille käigus teostatakse põhjalikumat isikute, dokumentide ja pagasi kontrolli.
Koostöös Vene piirivalvega on ka Eesti piirivalve planeerinud samaaegseid kontrollitegevusi piiripunktides ja piirialadel.
Eesti piirivalve teavitab, et sel perioodil tuleb piiriületajatel arvestada pikemate järjekordade ja tõhusama kontrolliga Eesti-Vene piiril.
Seotud lood
Äripäeva Autovedajate aastakonverentsil tegid IIZI ärikliendiüksuse juht Kaido Konsap ja analüütik Tiit Jõgi ülevaate kindlustusturu hetkeolukorra kohta. Muuhulgas arutati ka tuleviku väljakutseid keskendudes eelkõige liiklus- ja kaskokindlustuse arengutele.