• 26.05.09, 13:11
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Osa Somaalia piraate lubas tegevuse lõpetada

Põhja-Somaalias Puntlandis kogunenud umbes 200 piraati lubasid kohtumisel kohalike juhtide ning välismaal elavate somaallastega, et nad lõpetavad tegevuse.
Mereröövlite esindaja Abshir Abdullah ütles BBC-le, et ta on keelitanud teisi gruppe vastutasuks amnestia eest kaaperdatud laevad vabaks laskma, vahendasid ERR Uudised.
Piraadid on sattunud kohalike juhtide surve alla, kes on süüdistanud neid oma kogukondadele kahju põhjustamises.
Somaalia on olnud alates 1991. aastast stabiilse valitsuseta, mis on võimaldanud piraatidel karistamatult tegutseda.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.01.26, 15:55
Vito Tourer proovisõidul: mitmeotstarbeline sõiduk tööks ja pikemateks sõitudeks
Kuidagi on läinud nii, et juba aegade algusest alates on maailma loodud väga erinevaid inimesi. Kõigil omad soovid, eelistused ja vajadused. Mõnele meeldivad suured sedaanid, teistele aga väledad sportautod, kolmandad janunevad jalustrabava luksuse järele. Nimekiri võiks kujuneda lõpmatuks. Mina olen aga paadunud busside, mahtuniversaalide ja „pirukate“ fänn, kirjutab autohuviline Väino Laisaar.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele