Ettevaatust liiklejad! Kella 13.00-15.00-ni teevad koolilapsed teeäärseid koristustöid Võru maakonnas Võru-Kuigatsi-Tõrva maanteel kilomeetritel 2,4-9,2 ja Sõmerpalu-Mustahamba maanteel kilomeetritel 0-3,1 s.o Sõmerpalu asulas ja selle lähiümbruses. Kiirusepiiranguks on 50 km/h.
Täna kella 9.00-st kuni homme kella 17.00-ni  on teetruubi ehitustööde tõttu liiklusele suletud Pärnu maakonnas Are-Suigu maanteel Suigu-Niimiste maanteelõik (km-d 8,7-14,1). Ümbersõit toimub Pärnu kaudu. 
Kella 10.00-17.00 paigaldatakse teeandureid Võru maakonnas Võru-Mõniste-Valga maantee 34.-ndal ja Võru-Kuigatsi-Tõrva maantee 16.-ndal kilomeetril. Kiirusepiirang tööde piirkonnas on 30 km/h.
Vee –ja kanalisatsioonitrasside ehitusega seonduvalt on suletud liiklus Saare maakonnas Valjala-Laimjala maantee esimesel kilomeetril (Valjala alevis). Ümbersõit tähistatud. 
Eelinfo:
Homme kella 9.00-15.00-ni on teetruubi ehituseks liiklusele suletud Jõgeva maakonnas Mullavere-Visusti maantee kilomeetritel 2,6. Ümbersõit on korraldatud Pikkjärve kaudu.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.06.26, 15:49
Rohkem kui kümme aastat ühisel teel. DHL ja Mercedes-Benz ehitavad usaldust iga saadetisega
Logistikaäris on ootused lihtsad – saadetis peab jõudma õigel ajal õigesse kohta. Selle taga on aga tuhanded kilomeetrid, sajad peatused ja töövahendid, mille peale peab saama alati kindel olla. Just seepärast on DHL usaldanud Mercedes-Benzi tarbesõidukeid juba enam kui kümme aastat ning koostöö Vehoga on selle aja jooksul kujunenud oluliseks osaks ettevõtte igapäevasest tööst.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele