Mehhiko föderaalsete direktiividega kehtestatud tervishoiuplaani kohaselt on riigis 1.-5. mai tööst vabad päevad, mistõttu põhjustab muudatusid ka postisaadetistele.
Sisemaise ja rahvusvahelise posti töötlemine jätkub Mehhikos vähendatud tööjõuga. Märkimisväärseid tõrkeid postitöötlemise keskuste töös seoses gripiviiruse A/H1N1 (seagripp) levikuga tekkinud pole. Mehhiko Post ei näe ette olulisi hilinemisi kirjade, pakkide ja EMS saadetiste edastamisel, kuid mõningaid viivitusi võib siiski esineda, teatas Eesti Post.
Mehhiko Post rakendab kõiki rahvuslike ja rahvusvaheliste terviseorganisatsioonide soovitusi, et võimaldada oma töötajatele maksimaalne kaitse ja tagada postiteenuste osutamine, seisis teates.
Seotud lood
Tänapäeva ärikeskkonnas, kus kiirus, täpsus ja paindlikkus määravad edu, on logistikast saanud ettevõtte konkurentsivõime tuum. Nutikas ladu pole enam pelgalt kuluefektiivne lahendus – see on strateegiline eelis, mis aitab ettevõttel eristuda, kasvada ja kiiremini reageerida turu muutustele.