Täna ja homme kell 8.00-20.00 on remonttööde tõttu liiklusele suletud Valga maakonnas Sangaste-Tõlliste maanteel Tsirguliina alevis asuv raudteeülesõit. Ümbersõit toimub Mõneku ülesõidu kaudu.
Teeäärsete raietöödega seonduvalt on liiklus häiritud Pärnu maakonnas Tallinn-Pärnu-Ikla maantee 39.kilomeetril Kernus. Kiirusepiiranguks on tööde tsoonis 30 km/h ning esineda võib lühiajalisi liiklusseisakuid.
Harju maakonnas Tallinn-Narva maanteel Narva suuna 60.kilomeetril remonditakse täna Valgejõe silda. Kiirusepiiranguks on 30 km/h ja üks sõidurada on liiklusele suletud.
Meeldetuletuseks, et kevadisest suurveest põhjustatud kahjustuste tõttu on jätkuvalt liiklusele suletud Viljandi maakonnas Kildu-Oksa-Tõramaa maantee. Soomaa külastajad saavad sõita mööda Kõpu-Tõramaa-Jõesuu maanteed
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
2025. aastal jõustuv mootorsõidukimaks sunnib paljusid ettevõtteid oma autoparki ümber hindama ning otsima uusi, kuluefektiivsemaid lahendusi. Üheks praktiliseks alternatiiviks on Eesti haagisetootja Brentex OÜ haagised, mis on täiustunud platvormhaagiste seeriaga. Uus platvormhaagiste seeria ühendab endas tugeva konstruktsiooni, nutika disaini ja põhjamaade tingimustele vastava vastupidavuse.