Tänasest pakub SAS Cargo EuropeXpressi nimelist teenust, mis on kiirem kui muud teenused.
SAS loodab uuel teenusel oma liinivõrgule, firma teeb päevas nimelt 700 lendu, kirjutas transportweekly.com.
„Kliendid on tüdinud ootamisest. Meie eesmärk on eemaldada taksitused, mis ei lase kauba ekspresskiirusel kulgeda,“ ütles SAS Cargo müügijuht Michael Sandberg.
Pakkide kiiremaks käsitlemiseks ei ole kuni 79 kilostel saadetistel erinõudeid, EuropeXpressi kauba andmed on elektroonilised, nende kohta paberist vorme ei täideta. Lisaks on nad teisest kaubas eraldi.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Kui Raben Eesti alustas 2004. aastal tegevust kaheliikmelise meeskonnaga, ei osanud keegi arvata, et ettevõttest kasvab kiiresti üks tugevamaid tegijaid kohalikul transpordi- ja logistikaturul. Tänaseks on meeskond oluliselt kasvanud ning lisandunud on mitmekülgne teenusteportfell, mis võimaldab pakkuda lepingulist logistikat, siseriiklikku ja rahvusvahelist transporti, jahutatud toidukaupade logistikat, mere- ja õhutransporti ning intermodaalset transporti läbi ettevõtte filiaalide erinevates riikides.