• 23.03.09, 12:14
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Somaalia piraadid tulistasid Jaapani laeva

Kahe alusega Jaapani laevale lähenenud Somaalia piraadid avasid eile Mitsui aluse pihta tule, kuid neil ei õnnestunud laeva hõivata.
Operaatorfirma Mitsui O.S.K. Linesi teatel rünnati alust Somaalia rannikuvetes. Laeva pardal oli 18 filipiinlasest meeskonnaliiget, vahendas Postimees.ee.
«Mõned aknad purunesid, laev sai väljast pisut kahjustada, kuid keegi viga ei saanud,» ütles Mitsui esindaja, kelle sõnul õnnestus laeval kiire siksakitamise abil piraatide käest pääseda.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.10.25, 10:43
Nixor loob terviku, Datalogic tagab töökindluse – ladu, mis liigub tõrgeteta
Kiirus, täpsus ja töökindlus – need kolm märksõna määravad tänapäeva laotöö kvaliteedi. Kui süsteem peab töötama ööpäevaringselt, ei piisa ainult heast tarkvarast, vaid vaja on ka vastupidavat ja nutikat riistvara, mis peab vastu kõige nõudlikumas keskkonnas. Nixor aitab ettevõtetel juurutada ja hooldada Datalogicu seadmeid nii, et kogu logistikaahel, alates kauba vastuvõtust kuni väljastuseni, toimib katkestusteta ja läbipaistvalt.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele