Varahommikul enne kella kuut olid teekatted põhi- ja suurematel tugimaanteedel valdavalt kuivad, Hiiumaal paiguti lumised.
Kohatist libedust esines Harju maakonnas Tallinn-Narva maanteel tagasipööretel ning Maardus, kus olid teel jäätunud lombid, teatas maanteeinfokeskus.
Ilm oli vahelduva pilvisusega, nähtavus hea. Kerget lund sadas Hiiumaal. Lumesajus oli nähtavus piiratud. Teepinna temperatuurid jäid vahemikku –0,5 kraadist kuni –7 kraadini, õhutemperatuure mõõdeti –1 kraadist kuni –11 kraadini.
Teetööd:
Artikkel jätkub pärast reklaami
Täna teostatakse Tallinna ringtee 36,5.kilomeetril põrkepiirde remonttöid. Kiirust on tööde tsoonis piiratud 30 km/h.
Ehitusgeoloogilisi puurimistöid tehakse täna ja homme Lääne-Viru maakonnas Rakvere-Haljala maantee esimesel kaheksal kilomeetril. Tööde piirkonnas on liiklusele suletud üks sõidurada ning kiiruspiirang 30 km/h.
Turvalist liiklemist muutlikes teeoludes!
Seotud lood
Kiirus, täpsus ja töökindlus – need kolm märksõna määravad tänapäeva laotöö kvaliteedi. Kui süsteem peab töötama ööpäevaringselt, ei piisa ainult heast tarkvarast, vaid vaja on ka vastupidavat ja nutikat riistvara, mis peab vastu kõige nõudlikumas keskkonnas. Nixor aitab ettevõtetel juurutada ja hooldada Datalogicu seadmeid nii, et kogu logistikaahel, alates kauba vastuvõtust kuni väljastuseni, toimib katkestusteta ja läbipaistvalt.