• 20.03.09, 12:16
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Britid jätavad autonäituse ära

Briti 2010. aasta rahvusvaheline autonäitus jääb ära, kuna tööstusharu kärbib kulusid.
Autotootjad ei saa nende esindaja Paul Everitti sõnul näitusele pühendada, kuna firmad maadlevad seninägematute väljakutsetega, kirjutas BBC News.
Autoturg kukub, müük kahaneb ja inimesed ei saa liisingut autode ostmiseks. Kuid Londoni näitusel oli probleeme juba enne kriisi.
Siiski lubab korraldaja, et kui autotööstuse olukord paremaks muutub, tuleb uus näitus.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.01.26, 15:55
Vito Tourer proovisõidul: mitmeotstarbeline sõiduk tööks ja pikemateks sõitudeks
Kuidagi on läinud nii, et juba aegade algusest alates on maailma loodud väga erinevaid inimesi. Kõigil omad soovid, eelistused ja vajadused. Mõnele meeldivad suured sedaanid, teistele aga väledad sportautod, kolmandad janunevad jalustrabava luksuse järele. Nimekiri võiks kujuneda lõpmatuks. Mina olen aga paadunud busside, mahtuniversaalide ja „pirukate“ fänn, kirjutab autohuviline Väino Laisaar.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele