Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Lufthansa kasum oli 20 miljardit krooni
Lufthansa eelmise aasta kasum oli 1,35 miljardit eurot, mis jääb alla eelmise aasta tulemusele, milleks oli 1,66 miljardit.
Kasumi vähenemise peamiseks põhjuseks peab ettevõte reisijateveo kahanemist ärisegmendis.
Lufthansa peab tulemusi majanduskriisi tingimustes silmapaistvateks. „Need tulemused peegeldavad ettevõtte kvaliteeti. Me kavatseme jääda juhtivaks lennufirmaks ka selle aasta hoopis keerulisemas majanduskeskkonnas,“ rääkis Lufthansa tegevjuht Wolfgang Mayrhuber täna toimunud eelmise aasta tulemuste esitlusel.
Kuidagi on läinud nii, et juba aegade algusest alates on maailma loodud väga erinevaid inimesi. Kõigil omad soovid, eelistused ja vajadused. Mõnele meeldivad suured sedaanid, teistele aga väledad sportautod, kolmandad janunevad jalustrabava luksuse järele. Nimekiri võiks kujuneda lõpmatuks. Mina olen aga paadunud busside, mahtuniversaalide ja „pirukate“ fänn, kirjutab autohuviline Väino Laisaar.