• 04.03.09, 12:42
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Paul: Lõpu eel ei hoolita millestki

Pankroti väljakuulutamisega venitavad ettevõtted jätavad kohustused täitmata, rääkis Eesti Ostu- ja Tarneahelate Juhtimise Ühingu juht Illimar Paul.
"Firmade puhul on see tavapärane käitumine, et lõpu lähedal tõmmeldakse agoonias, selle asemel, et ise kiire lõpp teha," ütles Paul. "Inimlikult on see arusaadav, et venitatakse nii kaua kui annab ja võetakse elamiseks viimane raha välja ning siis tulgu mis tuleb!" lisas ta.
Pauli sõnul mõjub säärane tõmblemine turu käitumisele äärmiselt halvasti. "Võiks öelda, et situatsioon on volatiilne - hinnad võivad kõikuda mitte sadades, vaid kümnetes tuhandetes kroonides, sest lõpuagoonias olevatel firmadel pole enam midagi kaotada, nad teevad tööd mis iganes hinnaga," kirjeldas Paul praegust olukorda.

Artikkel jätkub pärast reklaami

 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 18.06.25, 08:58
Nutikas ja maksuvaba valik kauba vedamiseks
2025. aastal jõustuv mootorsõidukimaks sunnib paljusid ettevõtteid oma autoparki ümber hindama ning otsima uusi, kuluefektiivsemaid lahendusi. Üheks praktiliseks alternatiiviks on Eesti haagisetootja Brentex OÜ haagised, mis on täiustunud platvormhaagiste seeriaga. Uus platvormhaagiste seeria ühendab endas tugeva konstruktsiooni, nutika disaini ja põhjamaade tingimustele vastava vastupidavuse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele