Reisija Tuncer Mutluhan kommenteeris BBCle, et lennuk valmistus normaalseks maandumiseks, ent sattus justkui õhuauku, pärast mida kadus kontroll lennuki üle.
"Pärast õhuauku lennuk sööstis allapoole ja järgnes kokkupõrge. See juhtus kolme või viie sekundi jooksul ja siis järgnes paanika," lisas ta.
Reisija Kerem Uzel lisas, et umbes 600 meetri kõrgusel kuulsid reisijad teadet, et valmistutakse maandumiseks. "Kaotasime järsult kõrgust, nagu oleks turbulents tabanud. Siis puutus lennuki saba maad ja libises põllule," kommenteeris Uzel.
Seotud lood
Kuidagi on läinud nii, et juba aegade algusest alates on maailma loodud väga erinevaid inimesi. Kõigil omad soovid, eelistused ja vajadused. Mõnele meeldivad suured sedaanid, teistele aga väledad sportautod, kolmandad janunevad jalustrabava luksuse järele. Nimekiri võiks kujuneda lõpmatuks. Mina olen aga paadunud busside, mahtuniversaalide ja „pirukate“ fänn, kirjutab autohuviline Väino Laisaar.