• 05.02.09, 17:23
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Boeing kaotas sel nädala juba teise suurtellimuse

Maailma suuruselt teine lennukitootja Boeing kaotas 2,4 miljardi dollari (29 mld kr) suuruse Dubai liisingfirma LCALi 16 Dreamliner 787 tellimuse, see oli juba teine tellimuse tühistamine sel nädalal.
Karmistuvad turuolud sundisid liisingfirmat tellimust korrigeerima, kirjutas Bloomberg. Venemaa suuruselt teine lennufirma S7 Group tühistas 29. jaanuaril 15  Dreamliner 787 tellimuse.
Majanduskriisis reisivad inimesed vähem, eriti on kahanenud ärireiside arv, mis tähendab, et ka uusi lennukeid ei ole nii palju vaja.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 18.06.25, 08:58
Nutikas ja maksuvaba valik kauba vedamiseks
2025. aastal jõustuv mootorsõidukimaks sunnib paljusid ettevõtteid oma autoparki ümber hindama ning otsima uusi, kuluefektiivsemaid lahendusi. Üheks praktiliseks alternatiiviks on Eesti haagisetootja Brentex OÜ haagised, mis on täiustunud platvormhaagiste seeriaga. Uus platvormhaagiste seeria ühendab endas tugeva konstruktsiooni, nutika disaini ja põhjamaade tingimustele vastava vastupidavuse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele