• 04.02.09, 17:15
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Lufthansa uus kasumihoiatus on optimistlik

Saksa lennufirma Lufthansa tõstis 2008. aasta kasumiprognoosi, kuna neljas kvartal tuli oodatust parem.
Firma konkurendid Air France-KLM ja British Airways teatasid samas hiljuti, et nii kogu 2008. aasta kui ka selle lõpp olid oodatumast viletsamad, kirjutas Financial Times.
Sakslased tõstsid kasumprognoosi 1,3 miljardi euroni (20 mld krooni), oktoobris oodati vaid 1,1 mld eurost (17 mld kr) kasumit. 
Lufthansa põhjendas uut prognoosi soodsate kütusehindadega ja dollari tugevnemisega euro suhtes.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Ettevõte plaanib oma tulemused avaldada 11. märtsil. Mullu teenisid nad 1,4 mld euro (21 mld kr) kasumit ja käive oli 22,4 mld eurot (350 mld kr). Esialgne plaan oli neid numbreid kasvatada.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.12.25, 12:53
Teemaksumuudatused Euroopas, mida veofirmad teadma peaksid
Aasta 2025 tõi Euroopa teemaksusüsteemidesse mitmeid uuendusi. Järgnevatel kuudel on neid oodata veelgi - mitmed riigid uuendavad tehnoloogiat ning paljud lisavad CO₂-põhiseid tasusid veokitele, et täita ELi kliimapoliitika eesmärke. See tähendab, et maanteeveofirmad peaksid juba täna mõtlema seadmete uuendamisele ja uute reeglitega kohanemisele, et tagada vastavus nõuetele ja säästlikkusele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele