Aastaid veeretatud mõte Tartu linnaliinibusside läkitamisest valdades asuvatesse uusasumitesse on endiselt kännu taga ja väikeseks lohutuseks on vaid Automeni kommertsliinide busside käigud maale.
Viimane ponnistus oli saada veebruari algusest Vahi tööstusparki ja Kõrvekülla liin number 25, see olnuks Tartu linnaliinide buss, kus kehtinuks Tartu piletisüsteem ja ka Tartu sõidusoodustused, kirjutas Tartu Postimees.
Tartu oli valmis bussi tööle panema piltlikult öeldes homsest ja maksma kulud, mis uuel liinil Tartu piires tekiksid.
Kuid nagu Tartu linnamajanduse osakonna juhataja Rein Haak ütles, tekkisid takistused sellest, kui maavalitsus nõudis vallapiiri ületavas bussis maakonna piletisüsteemi kehtestamist ja ka maakonnabussides kehtivaid sõidusoodustusi. Sellega tõmmati plaanile vesi selleks korraks peale.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele