• 26.01.09, 10:44
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Rootsi valitsus investeerib miljardeid teedesse

Rootsi raskustes ehitussektor võib leevendust loota riigi suurtelt infrastruktuuriprojektidelt.
Alanud aastal plaanib Rootsi maanteeamet käivitada projekte rekordilise 15 miljardi Rootsi krooni ulatuses, vahendasid Ehitusuudised.net.
„See on väga teretulnud. Ma olin positiivselt üllatatud, kui palju riik on valmis investeerima. Ja ajastus on perfektne. Nüüd püüame projektid käivitada nii kiiresti kui see vähegi võimalik on,“ ütles lehele Rootsi maanteeameti juht Ingemar Skogö. „See aitab ehitussektorit kõvasti,“ lisas ta.
Hangetes saavad osaleda ka välismaised ehitusfirmad.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.01.26, 15:55
Vito Tourer proovisõidul: mitmeotstarbeline sõiduk tööks ja pikemateks sõitudeks
Kuidagi on läinud nii, et juba aegade algusest alates on maailma loodud väga erinevaid inimesi. Kõigil omad soovid, eelistused ja vajadused. Mõnele meeldivad suured sedaanid, teistele aga väledad sportautod, kolmandad janunevad jalustrabava luksuse järele. Nimekiri võiks kujuneda lõpmatuks. Mina olen aga paadunud busside, mahtuniversaalide ja „pirukate“ fänn, kirjutab autohuviline Väino Laisaar.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele