• 23.01.09, 09:26
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Maanteeinfo: kohati on teed libedad

Varahommikul enne kella kuut olid põhi –ja suuremad tugimaanteed libedusetõrjest peamiselt soolalumesegused/lörtsised. 
Kohati on sõidujäljed jäised ja libedad. Sõidujälgede ja radade vahel on  kinnisõidetud lund ja konarlust. Lumised ja libedad on kõrvalmaanteed, teatas maanteeinfokeskus.
Ilm oli muutliku pilvisusega ja suuremate sademeteta. Aeg-ajalt sadas vähest lund. Teepinna temperatuurid jäid vahemikku –1-st kuni –3 kraadini.
Ettevaatust liiklemisel neis muutlikes tee –ja ilmaoludes!

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 15.05.26, 16:07
Kas tõstad õigesti? Need on levinuimad vead raskuste teisaldamisel
Raskete esemete tõstmine on paljudes töökohtades igapäevane osa tööst. Selleks, et vältida keha ülekoormamist ja vigastusi, on oluline kasutada õigeid tõstmisvõtteid.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele