• 20.01.09, 14:01
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Flylal jättis 30 000 inimest pika ninaga

Leedu pankroti äärel ning tegevusloata lennukompanii Flylal jättis pika ninaga 30 000 inimest, kellel olid tulevastele lendudele piletid ostetud.
Flylali tegevusluba tühistati möödunud reedel, misjärel peatas firma laupäevast alates kõik oma tulevased lennud, kuhu oli kokku müüdud umbes 30 000 piletit, kirjutas Postimees.ee.
Kliendid võivad küll oma raha tagasi nõuda, kuid kas see neil ka õnnestub, pole kindel, tõenäoliselt taotleb lennukompanii ka varsti pankrotti.
Flylali teatel on lennuturul ebaõnnestumise põhjusteks ebaõiglane seis turul, ebanormaalselt kõrged naftahinnad ning vähene huvi talveperioodi lendude vastu.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.02.26, 15:03
Laopindu justkui jagub, kuid alla 100m² suuruse lao leidmine on endiselt väljakutse?
Tallinna ja selle lähiümbrusesse on viimastel aastatel lisandunud sadu tuhandeid ruutmeetreid uusi laopindu. Logistikaparke, mis pakuvad 200–300m² suuruseid ladusid, on turul piisavalt, kuid alla 100m² suuruste laopindade leidmine on endiselt väljakutse. Väikepindade vähesust leevendavad Everaus Kinnisvara vastvalminud lao- ja stock-office-pinnad Lennuradari teel, mis on rajatud just mikro- ja väikeettevõtjate vajadusi silmas pidades.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele