• 16.01.09, 09:03
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

New Yorgis tegi reisilennuk hädamaandumise jõkke

Neljapäeval tegi New Yorgis Hudsoni jõkke hädamaandumise reisilennuk, mille pardal oli 155 inimest, kes kõik ellu jäid.
Umbes 15 inimest viidi sündmuskohalt haiglasse, vahendas aripaev.ee. Lennukis viibis ka üks imik, kellega on kõik korras.
Lennuk oli teel La Guardia lennuväljalt New Yorgist Charlotte'i Põhja-Carolinasse. Lennuk kukkus jõkke ilmselt lennukimootorisse lennanud linnuparve tõttu.
New Yorgi linnapea Michael Bloomberg kiitis pilooti lennuki maandumisega väga edukalt toime tulemise ja kõikide reisijate lennukist välja aitamise eest.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 18.06.25, 08:58
Nutikas ja maksuvaba valik kauba vedamiseks
2025. aastal jõustuv mootorsõidukimaks sunnib paljusid ettevõtteid oma autoparki ümber hindama ning otsima uusi, kuluefektiivsemaid lahendusi. Üheks praktiliseks alternatiiviks on Eesti haagisetootja Brentex OÜ haagised, mis on täiustunud platvormhaagiste seeriaga. Uus platvormhaagiste seeria ühendab endas tugeva konstruktsiooni, nutika disaini ja põhjamaade tingimustele vastava vastupidavuse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele