Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Pankrotihaldur pani SuperSeaCati napsid ja maiustused oksjonile
Pankrotihaldur pani enampakkumisele pankrotis oleva laevafirma SuperSeaCati allesjäänud alkoholi ja maiustustevarud.
Kaup asub Tallinna Sadamas ja selle alghinnaks on 815 108 kr, millele lisandub käibemaks, kirjutas aripaev.ee.
Enampakkumise teates on öeldud, et kaup asub Tallinna sadama territooriumil ja on koormatud AS Tallinna Sadam pandiõigusega.
Laevafirma SuperSeaCat katkestas ootamatult laevareisid 14. oktoobril. Paar päeva hiljem teatas firma, et lõpetab tegevuse 21. oktoobril kuulutas Helsingi ringkonnakohus laevafirma pankroti.