• 08.01.09, 08:59
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Maanteeinfo: Klaassepas on kiirusepiirang

Varahommikul enne kella kuut olid suurematel riigimaanteedel sõidujäljed, piirkonniti rajad peamiselt soolaniisked. 
Paiguti on sõidujälgede/radade vahel nii soolalumesegu, kinnisõidetud lund kui libedust. Lumine oli teekate Kuivastu-Kuressaare maanteel. Lumiste ja libedate maanteedega tuleb arvestada kõrvalmaanteedel.
Ilm oli suuremate sademeteta ja mõõduka nähtavusega. Vähest lund sadas Kirde –ja Lääne-Eestis. Teepinna temperatuurid jäid vahemikku –8 kraadist Lääne-Eesti saartel kuni –16 kraadini mandril.
Kaablitööde tõttu on piiratud kiirust kuni 50 km/h Viljandi maakonnas Imavere-Viljandi –Karksi-Nuia maanteel Klaassepas (km 44,0).

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.12.25, 12:53
Teemaksumuudatused Euroopas, mida veofirmad teadma peaksid
Aasta 2025 tõi Euroopa teemaksusüsteemidesse mitmeid uuendusi. Järgnevatel kuudel on neid oodata veelgi - mitmed riigid uuendavad tehnoloogiat ning paljud lisavad CO₂-põhiseid tasusid veokitele, et täita ELi kliimapoliitika eesmärke. See tähendab, et maanteeveofirmad peaksid juba täna mõtlema seadmete uuendamisele ja uute reeglitega kohanemisele, et tagada vastavus nõuetele ja säästlikkusele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele