• 02.01.09, 09:36
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Maanteeinfo: öösel sadas lund

Eile õhtul algas Lääne-Eesti saartel lumesadu, mis levis ka Lääne maakonda. Mandri-Eestis sadas öösel paiguti vähest kerget lund Rapla, Harju, Järva, Lääne- ja Ida-Viru maakonnas.
Hommikutundidel sadu saartel jätkus. Teekatted Saaremaal ja Hiiumaal ning Lääne maakonnas Ristilt ranniku poole olid lumised. Töötasid sahad, teatas maanteeinfokeskus.
Mandri-Eestis oli oluliste sademeteta ilm. Teekatted põhi- ja suurematel tugimaanteedel olid peamiselt kuivad. Öistes sajupiirkondades oli katetel vähest lenduvat lund. Pärnu maakonnas Tallinn-Pärnu-Ikla maanteel Pärnust Iklani olid katted libedusetõrjest soolamärjad. Viljandi maakonnas esines teedel paiguti härmatist. Härmatist võib katetel olla ka veekogude läheduses, ettevaatust sildadel!
Teepinna temperatuure mõõdeti –3 kraadist Lääne-Eesti saartel kuni –12 kraadini Kesk-Eestis.

Artikkel jätkub pärast reklaami

 
 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.10.25, 10:43
Nixor loob terviku, Datalogic tagab töökindluse – ladu, mis liigub tõrgeteta
Kiirus, täpsus ja töökindlus – need kolm märksõna määravad tänapäeva laotöö kvaliteedi. Kui süsteem peab töötama ööpäevaringselt, ei piisa ainult heast tarkvarast, vaid vaja on ka vastupidavat ja nutikat riistvara, mis peab vastu kõige nõudlikumas keskkonnas. Nixor aitab ettevõtetel juurutada ja hooldada Datalogicu seadmeid nii, et kogu logistikaahel, alates kauba vastuvõtust kuni väljastuseni, toimib katkestusteta ja läbipaistvalt.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele