Venemaa autotootja AvtoVaZ seiskab tootmisliini ja see taaskäivitatakse 2. veebruaril.
Tööseisak olevat seotud tarnijatega, kes samuti pika jõulupuhkuse võtsid, vahendas aripaev.ee. Samas vähenes AvtoVaZi ajutise sulgemise eelne tootmismaht kaks korda.
Töö katkestamine on ametühingutega kooskõlastatud ja töötajaile makstakse sunnitud puhkuse eest vastavalt Venemaa töökoodeksile.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Kui Raben Eesti alustas 2004. aastal tegevust kaheliikmelise meeskonnaga, ei osanud keegi arvata, et ettevõttest kasvab kiiresti üks tugevamaid tegijaid kohalikul transpordi- ja logistikaturul. Tänaseks on meeskond oluliselt kasvanud ning lisandunud on mitmekülgne teenusteportfell, mis võimaldab pakkuda lepingulist logistikat, siseriiklikku ja rahvusvahelist transporti, jahutatud toidukaupade logistikat, mere- ja õhutransporti ning intermodaalset transporti läbi ettevõtte filiaalide erinevates riikides.