Nädalavahetusel alustas reise Kihnu-Pärnu talvine lennuliin. Laevade navigatsiooni katkemiseni toimuvad lennud vähendatud graafiku alusel.
Pärnust väljuvad Kihnu lennud lahe jäätumiseni esmaspäeval ja teisipäeval kell 9 ja laupäeval kell 10, vahendas kalev.ee. Kihnust tagasilennud on esmaspäeval ja teisipäeval kell 9.30 ja laupäeval kell pool 11.
Pärnu lennujaam tuletab reisijaile meelde, et alates 1. jaanuarist lõpeb kokkuhoiukava ja vastava töötaja koondamise tõttu lennupiletite broneerimine ja müük Pärnu lennujaamas.
Piletite broneerimise ja müügiga tegeleb jaanuarist alates AS Avies.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Ka praamiliiklus Kihnu ja Pärnu ning Kihnu ja Munalaiu vahel jätkub, ent kuni aastavahetuseni kehtib pühadeaegne sõiduplaan, millega saab tutvuda AS Kihnu Veeteede kodulehel
www.veeteed.com.
Seotud lood
Kui Raben Eesti alustas 2004. aastal tegevust kaheliikmelise meeskonnaga, ei osanud keegi arvata, et ettevõttest kasvab kiiresti üks tugevamaid tegijaid kohalikul transpordi- ja logistikaturul. Tänaseks on meeskond oluliselt kasvanud ning lisandunud on mitmekülgne teenusteportfell, mis võimaldab pakkuda lepingulist logistikat, siseriiklikku ja rahvusvahelist transporti, jahutatud toidukaupade logistikat, mere- ja õhutransporti ning intermodaalset transporti läbi ettevõtte filiaalide erinevates riikides.