Varahommikul enne kella kuut oli sompus ilm. Mitmel pool tibutas vihma ja nähtavust piiras uduvine.
Teekatted põhi- ja suurematel tugimaanteedel olid valdavalt märjad või soolamärjad, paiguti niisked. Ida-Viru, Tartu ja osaliselt Pärnu ning Jõgeva maakonnas oli katetel libedust ja tehti libedustõrjet, teatas maanteeinfokeskus.
Teepinna temperatuure mõõdeti kuni –2 kraadi Kagu-Eestis, -1 kraadi Kesk- ja Kirde-Eestis, kuni  +2 kraadi Lääne-Eestis.
Piirkondades, kus teepind on miinuskraadides, on jäite tekke oht!

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.06.26, 15:49
Rohkem kui kümme aastat ühisel teel. DHL ja Mercedes-Benz ehitavad usaldust iga saadetisega
Logistikaäris on ootused lihtsad – saadetis peab jõudma õigel ajal õigesse kohta. Selle taga on aga tuhanded kilomeetrid, sajad peatused ja töövahendid, mille peale peab saama alati kindel olla. Just seepärast on DHL usaldanud Mercedes-Benzi tarbesõidukeid juba enam kui kümme aastat ning koostöö Vehoga on selle aja jooksul kujunenud oluliseks osaks ettevõtte igapäevasest tööst.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele