• 02.12.08, 11:19
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

SASi tulevik selgub jaanuaris

Kas Estonian Airis enamusosalust ihkav Skandinaavia lennukompanii SAS jätkab iseseisva lennufirmana või mõne suurema Euroopa lennufirma tiiva all, selgub jaanuaris, kirjutab täna Taani majandusleht Börsen viitega informeeritud allikatele.
Iseseisvaks jäämiseks tuleb SASile teha drastilisi samme – hankida vahendeid vananenud lennukipargi väljavahetamiseks ning produktiivsuse tõstmiseks, millega SAS jääb konkurentidele 20-30% alla, vahendas aripaev.ee.
Teine võimalus on liituda mõne suurema Euroopa lennufirmaga, kellest kõige sagedamini on nimetatud Lufthansat.
Kumb tee valitakse, sellest antakse Börseni andmeil teada jaanuari lõpus.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.10.25, 10:43
Nixor loob terviku, Datalogic tagab töökindluse – ladu, mis liigub tõrgeteta
Kiirus, täpsus ja töökindlus – need kolm märksõna määravad tänapäeva laotöö kvaliteedi. Kui süsteem peab töötama ööpäevaringselt, ei piisa ainult heast tarkvarast, vaid vaja on ka vastupidavat ja nutikat riistvara, mis peab vastu kõige nõudlikumas keskkonnas. Nixor aitab ettevõtetel juurutada ja hooldada Datalogicu seadmeid nii, et kogu logistikaahel, alates kauba vastuvõtust kuni väljastuseni, toimib katkestusteta ja läbipaistvalt.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele