Varahommikul enne kella kuut olid põhi –ja suuremad tugimaanteed peamiselt soolalumesegused/lörtsised, kuid kohati lumised ja libedad.
Lumiste ja libedate teeoludega tuleb arvestada ka kõrvalmaanteedel. Ettevaatlik tuleb olla ristmikel ja raudteeülesõidukohtadel, samuti kiirendus –ja aeglustusradadel. Paremad olid teeolud Saare –ja Hiiumaal, kus põhimaanteed oli märjad, teatas maanteeinfokeskus.
Ilm oli sademeterohke ja piiratud nähtavusega. Sadas lund ja lörtsi, saartel ka vihma. Teepinna temperatuurid olid vahemikus +1-st kuni –3 kraadini.
Teetööd
Täna kella 9.00-13.00-ni on teetruupide ehituseks liiklusele suletud Võru maakonnas Antsla-Haabsaare maantee kilomeetritel 5,9-6,3. Ümbersõit on tähistatud Kaika ja Litsmetsa kaudu.
Ehitusmaterjalide laadimistöödega seonduvalt on piiratud liikumiskiirust kuni 30 km/h Põlva maakonnas Karisilla-Petseri maanteel kilomeetritel 8,9-9,1.
Seotud lood
Tänapäeva ärikeskkonnas, kus kiirus, täpsus ja paindlikkus määravad edu, on logistikast saanud ettevõtte konkurentsivõime tuum. Nutikas ladu pole enam pelgalt kuluefektiivne lahendus – see on strateegiline eelis, mis aitab ettevõttel eristuda, kasvada ja kiiremini reageerida turu muutustele.