• 30.10.08, 09:12
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Transpordifirma saadab töötajad sundpuhkusele

Tellimuste ja töömahu vähenemisega on töökaitseinspektsiooni laekunud esimesed taotlused transpordifirmadelt töötajate osalisele tööajale või sundpuhkusele saatmiseks.
“Tunnetame iga päev järjest rohkem, et rasked ajad on jõudnud ka transpordi valdkonda,” ütles OÜ Auto Kuressaare, mille põhitegevus on veoteenused, autopesu, metalltoodete valmistamine ja värvimine, juhataja Aarne Brokmann Meie Maale.
Töökaitseinspektsiooni esitatud taotluse alusel saadab OÜ Auto Kuressaare kas sundpuhkusele või osalisele tööajale detsembrist veebruarini firma 25 töötajat.
Rekkad, mis ehitusmaterjali vedasid, on praegu päris alakoormatud, kuna ehitustegevust enam ei ole. Teisalt on majanduslangus mõjutanud ka kaubareise, mistõttu on vähenenud kauba transportimine kauplustesse, rääkis Brokmann raske aja põhjustest.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.01.26, 15:55
Vito Tourer proovisõidul: mitmeotstarbeline sõiduk tööks ja pikemateks sõitudeks
Kuidagi on läinud nii, et juba aegade algusest alates on maailma loodud väga erinevaid inimesi. Kõigil omad soovid, eelistused ja vajadused. Mõnele meeldivad suured sedaanid, teistele aga väledad sportautod, kolmandad janunevad jalustrabava luksuse järele. Nimekiri võiks kujuneda lõpmatuks. Mina olen aga paadunud busside, mahtuniversaalide ja „pirukate“ fänn, kirjutab autohuviline Väino Laisaar.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele