• 22.10.08, 10:12
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Firma Lajos alustas Lätti laienemist

Ajal kui firmad tõmbavad ettevõtmisi koomale, alustas Kundas paiknev rahvusvaheliste ja riigisiseste kaubavedudega tegelev autotranspordifirma Lajos laienemist Lätti.
Esmaspäeval asus Kundast Läti poole teele kaks multilift-tüüpi veoautot, kirjutas Virumaa Teataja.Autod sõitsid Lajose Lätti asutatud tütarfirma Lajos LV käsutusse.
Firma Lajos asutaja ja omanik Einar Vallbaum kommenteeris: “Lätti mineku tingis asjaolu, et sealne ärimaastik on oluliselt suurem, võrreldes Eestiga. Peamine põhjus on aga see, et rahvusvahelised kaubavood on hakanud kulgema Läti sadamate kaudu– see osa Vene transiidiärist, mis Eestis on kokku kuivanud, käib nüüd põhiliselt Läti kaudu.”

Seotud lood

Uudised
  • 21.02.25, 14:25
Laoseis 2025 konverents keskendub kogemuslugudele
Sel nädalal sai jõudis avalikkuse ette 8. aprillil 2025 toimuva Laoseis 2025 konverentsi programm, mis keskendub suures osas kogemuslugudele: kokku on laval seitse kasutajalugu nutikate tehnoloogiate ja lahenduste rakendamisest laondussektoris.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele