Tallink teatas börsile, et septembris kasvas ettevõtte reisijate arv 11,9 protsenti 562 392 reisijani, kusjuures Soome-Rootsi liinidel kasvas see 7,9 protsenti 225 769 reisijani.
Viimati kasvatas Tallink reisijate arvu sel Soome-Rootsi liinidel veebruaris. Eesti-Soome liinidel kasvas reisijate arv 11,2 protsenti 53 930 reisijani.
Sõiduautosid vedas Läänemere juhtiv laevandusfirma septembris 57 530, mis on 16,8 protsenti enam, kui aasta tagasi. Soome-Rootsi liinidel kahanes sõiduautode vedu 11,9 protsendi võrra 12 843 autoni, Eesti-Soome liinidel aga kasvas 40,2 protsenti 33 722 sõidukini. Kaubavedu kahanes septembris -10,5 protsenti 26577 ühikuni.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.06.26, 15:49
Rohkem kui kümme aastat ühisel teel. DHL ja Mercedes-Benz ehitavad usaldust iga saadetisega
Logistikaäris on ootused lihtsad – saadetis peab jõudma õigel ajal õigesse kohta. Selle taga on aga tuhanded kilomeetrid, sajad peatused ja töövahendid, mille peale peab saama alati kindel olla. Just seepärast on DHL usaldanud Mercedes-Benzi tarbesõidukeid juba enam kui kümme aastat ning koostöö Vehoga on selle aja jooksul kujunenud oluliseks osaks ettevõtte igapäevasest tööst.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele