• 18.09.08, 18:16
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tallink sai palgaleppega ühele poole

AS Tallink Grupp ja Eesti Meremeeste Sõltumatu Ametiühing (EMSA) sõlmisid täna uue kolmeaastase palgaleppe, millega tõuseb laevaperede palg järgmisel aastal 25% võrra.
Eelmises palgaleppes fikseeritud palgaga võrreldes suurenevad palgad kolme aasta jooksuljärgneva keskmiselt vastavalt 25, 9 ja 6 protsendi võrra.
Lisaks kolmeaastasele palgatõusule rakendab AS Tallink Grupp uue palgaleppe alusel pikaajaliste töötajate täiendavaks väärtustamiseks staažitasude süsteemi. Üle 4aastase tööstaažiga töötajad hakkavad alates kevadest saama 5protsendilist ning üle 9aastase tööstaažiga töötajad 10protsendilist palgalisa.
Tallink Grupi juhatuse aseesimehe Andres Hundi sõnul tegid mõlemad osapooled tõsiselt tööd, et hoolimata tänasest keerulisest majanduskeskkonnast leida palgaleppeks parim lahendus.

Artikkel jätkub pärast reklaami

EMSA juhatuse esimehe Kaia Vase sõnul jääb enamik töötajaist saavutatud tulemusega rahule. “Palgatõus suurendab kindlasti töötajate motivatsiooni, aitab edendada teeninduskultuuri ja tagab kogemustega töötajate püsimise ettevõttes,“ ütles Vask.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.04.26, 12:55
Kas teadsite, et tõstukid ja laadurid vajavad liikluskindlustust ka kinnisel territooriumil
Liikluskindlustus on kohustuslik ka paljudele sellistele töömasinatele, millel puudub kohustus liiklusregistris registreerimiseks. See puudutab otseselt logistika- ja laondussektorit, kus igapäevaselt kasutatakse tõstukeid, laadureid ja muud liikuvat tehnikat. Sageli arvatakse ekslikult, et eravalduses kasutatav masin liikluskindlustust ei vaja, kuid tegelikkuses võib selle puudumine tuua kaasa märkimisväärse kulu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele