Toyota on juba mõnd aega ohustanud General
Motorsi positsiooni maailma suurima autotootjana, sel aastal tõukab jaapanlaste
firma ameeriklased tõenäoliselt troonilt.
Käesoleva aasta esimese kuue kuuga müüs Toyota enam autosi kui GM. Ameerika automüügis valitseb kriis ja suurtootjad seisavad silmitsi suurte probleemidega, kirjutas di.se.
Nii analüütikud kui ka autotootjad on USA 2008. aasta müüginumbrite prognoose alandanud. Kuigi sama on sunnitud ilmselt tegema ka Toyota, mille müügimaht USAs vähenes 21%, läheb Jaapani firmal siiski paremini kui konkurent GMil, mille langus oli 28%.
2003. aastal läks Toyota müüginumbrites mööda Fordist, nüüd aga on kannale astutud GMile.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seni on Toyota sel aastal müünud 277 000 autot enam kui GM, kirjutas Detroit News. Sellist vahet on GMil raske tasa teha, kui just Ameerika turul aasta teises pooles järsku pööret ei toimu. Maailmaturul on Toyota müük sel aastal kasvanud 2%, GMi tulemused aga langenud 3%.
Seotud lood
Kiirus, täpsus ja töökindlus – need kolm märksõna määravad tänapäeva laotöö kvaliteedi. Kui süsteem peab töötama ööpäevaringselt, ei piisa ainult heast tarkvarast, vaid vaja on ka vastupidavat ja nutikat riistvara, mis peab vastu kõige nõudlikumas keskkonnas. Nixor aitab ettevõtetel juurutada ja hooldada Datalogicu seadmeid nii, et kogu logistikaahel, alates kauba vastuvõtust kuni väljastuseni, toimib katkestusteta ja läbipaistvalt.