Lennuõnnetuse uurimiskomisjoni juhi Jens
Haugisõnul on vajalikud uurimismaterjalid kokku kogutud, teatas
majandusministeerium.
“Oleme kokku kogunud uurimiseks vajalikud materjalid ning kaardistanud ära sündmuspaiga, mille põhjal hakkab komisjon juhtumit edasi analüüsima,” ütles täna majandus- ja kommunikatsiooniministri poolt kinnitatud lennuõnnetuse uurimiskomisjoni juht,ministeeriumi kriisireguleerimise osakonna peaspetsialist Jens Haug.
Eilekukkus Pärnu lennuväljal alla Liepaja lennuväljalt startinud lennuk Piper 28. Lennukis viibis üks inimene, keshukkus.
Seotud lood
Kui Raben Eesti alustas 2004. aastal tegevust kaheliikmelise meeskonnaga, ei osanud keegi arvata, et ettevõttest kasvab kiiresti üks tugevamaid tegijaid kohalikul transpordi- ja logistikaturul. Tänaseks on meeskond oluliselt kasvanud ning lisandunud on mitmekülgne teenusteportfell, mis võimaldab pakkuda lepingulist logistikat, siseriiklikku ja rahvusvahelist transporti, jahutatud toidukaupade logistikat, mere- ja õhutransporti ning intermodaalset transporti läbi ettevõtte filiaalide erinevates riikides.