• 26.06.08, 13:44
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Lähipäevil tuleb Kommesti aktsiate uus enampakkumine

Advokaadibüroo Sorainen finantseerimisõiguse valdkonna eest vastutav partner Reimo Hammerberg ütles aripaev.ee-le, et lähiajal algab suure tõenäosusega uus Kommest Auto pakkumisvoor. Eelmine teatavasti nurjus.
Hammerberg ütles, et uus voor tuleb samadel tingimustel,pikenebvaid tähtaeg. Hammerberg eitas, et eelmine pakkumine oleks kukkunud läbi liiga lühikese aja tõttu.
"Tõsised huvilised oleks jõudnud ilusti oma pakkumise vormistada, kui oleks kohe reageerinud, kui kuulutus avaldati," märkis ta. Samas ootab ta, et need huvilised, kes siiski ei jõudnud pakkumist teha, saavad selle teha nüüd.Tema sõnul ei sega suvine aeg pakkumise tegijaid.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 15.01.25, 11:12
Nähtamatu ajaröövel, millele on aga lahendus
Kujutagem ette ühe ettevõtte keskastmejuhti, kes peab nädala lõpus kaitsma oma aasta plaane. See vajab paaritunnist keskendumist ja asi saaks tehtud. Pärast hommikukohvi otsustab ta enne veel „kiirelt“ uudiseid sirvida ja meilid üle vaadata.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele