Iiri odavlennukompanii Ryanair teatas täna oma majandusaasta tulemustest, kütusehindade taustal on ettevõttel plaanis lennupiletite hindu tõsta.
Ryanairi arvestuste kohaselt peaksid hinnad keskmiselt kasvama 5%, vahendas Bloomberg.
Märtsis lõppenud majandusaastal 2007/2008 teenis firma 390,7 miljonit eurot puhaskasumit. Aasta varem oli kasuminumber 435,6 miljonit eurot. Lennukompanii käive kasvas 2,71 miljardi euroni (aasta varem 2,24 miljardit), kuid jäi alla ootustele – 2,79 miljardile eurole.
Ryanairi reisijate arv kasvas 42,5 miljonilt 50,9 miljonile.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.06.26, 15:49
Rohkem kui kümme aastat ühisel teel. DHL ja Mercedes-Benz ehitavad usaldust iga saadetisega
Logistikaäris on ootused lihtsad – saadetis peab jõudma õigel ajal õigesse kohta. Selle taga on aga tuhanded kilomeetrid, sajad peatused ja töövahendid, mille peale peab saama alati kindel olla. Just seepärast on DHL usaldanud Mercedes-Benzi tarbesõidukeid juba enam kui kümme aastat ning koostöö Vehoga on selle aja jooksul kujunenud oluliseks osaks ettevõtte igapäevasest tööst.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele