• 15.05.08, 18:09
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Volohhonski: Ansip valetab!

DBT juhatuse esimehe Vladimir Volohhonski sõnul on Vene transiidi kaotus Eestile tõsine probleem ning need, kes räägivad, et see ei ole nii, valetavad.
Tänatoimunud Transestonia 2008 transiidikonverentsil rääkisVladimir Volohhonski, et poliitikud, kes väidavad, et transiit pole Eesti jaoks oluline, on oma rahvast võõrandunud.
„Selleks, et tekkinud olukorda paremuse poole muuta, on kohe vaja lõpetada mittevajalik retoorika. Ameerika Ühendriikide president Bill Clinton ei lahkunud Valgest Majast Monica Levinski skandaali tõttu, vaid seetõttu, et valetas. Ka meie peaminister valetab, öeldes, et transiit moodustab Eesti SKP vaid 1%,“ rääkis mees.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 15.05.26, 16:07
Kas tõstad õigesti? Need on levinuimad vead raskuste teisaldamisel
Raskete esemete tõstmine on paljudes töökohtades igapäevane osa tööst. Selleks, et vältida keha ülekoormamist ja vigastusi, on oluline kasutada õigeid tõstmisvõtteid.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele