• 05.04.08, 15:50
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Vanemad ei kinnita oma lapsi autos korralikult

Märtsis Viljandimaa lasteaedade lähistel tehtud politseireidid näitasid kurba tõsiasja, et 20 protsendis autodest ei kasutata nõuetekohast turvavarustust.
Lõuna politseiprefektuuri avalike suhete juhtivspetsialist Ave Lillemäe ütles, et 397-st Viljandimaal kontrollitud autost tuvastati mingi rikkumine keskmiselt igas viiendas, kirjutas Sakala.
"Lõuna prefektuuri kuuluvatest maakondadest oli Viljandimaa selle näitajaga negatiivse poole peal Tartu järel teisel kohal," nentis ta.
Kõige rohkem olid autos nõuetekohase turvavarustusega korralikult kinnitamata lapsed - tervelt 30 juhul. 24 korral oli turvavöö lahti autojuhil ja 19 puhul kaassõitjal.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Viljandi liikluspolitsei komissar Riho Kampus lausus, et võrreldes märtsi algusega, mil turvavarustuse kasutamist rohkem kontrollima hakati, on olukord õnneks märgatavalt paremaks läinud.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.09.25, 11:48
Andmetark juhtimine: Kuidas kõhutunde asemel usaldada fakte ja võita konkurente?
Kas oled kunagi teinud äriotsuse, tuginedes vaid kõhutundele? Tõenäoliselt küll. Ettevõtluses on intuitsioonil oma koht, kuid tänapäeva kiiresti muutuvas majanduskeskkonnas võib see osutuda petlikuks. Kuidas teha vahet tundel ja tegelikkusel? Vastus peitub andmetes. Andmetark juhtimine ei ole enam pelgalt suurkorporatsioonide pärusmaa, vaid edu võti igas suuruses ettevõttele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele