• 02.04.08, 12:58
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Asmeri teenistus BMW Sauberi roolis võib ulatuda 8 miljonit kroonini

Euroopa ühe hinnatuma vormelispetsialisti Heikki Kulta hinnangul võib BMW Sauberi testisõitja Marko Asmeri aastapalk olla 800 000 dollari ehk 8 miljoni krooni ringis.
Kuigi vormel-1 pilootide palku ümbritseb paks saladuseloor, leidub küllalt neid, kes soostuvad selle üle spekuleerima, ametlikult ükski meeskond sõitjate teenistust siiski avaldanud pole, kirjutas Postimees.ee.
Euroopa ühe tunnustatuima vormelispetsialisti Heikki Kulta hinnangul peaksMarko Asmeri palkjääma 800 000 dollari kanti. «Selle üle on väga raske spekuleerida, sest oma osa tuleb ka sponsoritelt. Aga ma usun, et sinna kanti see summa jääb,» sõnas Kulta. Eesti autospordi vaatleja Rein Luik ei soostunud Asmeri palga suuruse üle spekuleerima, küll aga avaldas arvamust, et üle miljoni dollari ei tohiks summa ulatuda.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 19.05.25, 14:27
Liikluskindlustus töömasinatele: muudetud seadus nõuab ettevõtetelt suuremat tähelepanu
Alates 1. detsembrist 2024 hakkasid kehtima liikluskindlustuse seaduse muudatused, mis laiendasid kindlustuskohustust paljudele töömasinatele. Nüüd peab ettevõte arvestama, et isegi registreerimata tõstuk või murutraktor võib vajada liikluskindlustust – sõltuvalt tema tehnilistest omadustest ja kasutusviisist.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele