• 25.03.08, 14:10
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Stölen: airBalticu ja Estonian Airi liitmine on võimalik

SASi asepresident investeeringute alal Sture Stölen ütles aripaev.ee-le, et SASi strateegias on olemas nii Estonian Airi kui ka airBalticu enamusomanduse omandamise plaan.
“Hetkel ei tahaks kommenteerida läbirääkimisi Eesti riigiga, kuid SAS on huvitatud parima lahenduse leidmisest Balti regioonis tegutsevatele lennufirmadele. Kahe lennufirma ühendamine ei ole otsustatud, kuid on kindlasti võimalus,” kinnitas Stölen.
Asepresident lisas, et SAS ei ole rohkem kontsentreerunud oma investeeringule airBalticus, kuid tõdes, et just Riias on Balti regiooni kõige kiiremini arenev lennundusturg.
Loe online-intervjuud Estonian Airi juhiga!

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.11.25, 15:43
Millist ladu finantsjuht eelarvesse tahab?
Eesti ettevõtted kaotavad igal aastal tuhandeid eurosid lihtsalt seetõttu, et nende ladudes seisab tühja õhku. Samal ajal on tehnoloogia ja targad laolahendused jõudnud sinnamaani, et iga kuupmeetri saab päriselt teenima panna. Laomaailma tegevjuht Ruth Selirand ja tootemeeskonna juht Joel Joa ütlevad otse: nutikas ladu ei ole kulu, vaid kasumit kasvatav süsteem, kus tööjõudu kulub vähem, varud liiguvad kiiremini ja iga otsus põhineb andmetel, mitte kõhutundel.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele