SASi juhi Mats Janssoni sõnul tuleb
Skandinaavia lennukompaniil jalulesaamiseksveel 8-10 miljardi Eesti krooni
võrra kulusid kärpida.
Lisakärped on vajalikud selleks, et saavutada hiljemalt 2011 aastaks soovitud kasum 4 miljardit Rootsi krooni ehk 6,6 miljardit Eesti krooni ning 7%ne kasumimarginaal, ütles Jansson Rootsi väljaandele Veckans Affärer antud intervjuus.
Janssoni sõnul saab see olema oluliselt raskem ülesanne kui tema eelkäija Jörgen Lindegaardi ajal ellu viidud kulukärped kogusummas 14 miljardit Rootsi krooni.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Kui Raben Eesti alustas 2004. aastal tegevust kaheliikmelise meeskonnaga, ei osanud keegi arvata, et ettevõttest kasvab kiiresti üks tugevamaid tegijaid kohalikul transpordi- ja logistikaturul. Tänaseks on meeskond oluliselt kasvanud ning lisandunud on mitmekülgne teenusteportfell, mis võimaldab pakkuda lepingulist logistikat, siseriiklikku ja rahvusvahelist transporti, jahutatud toidukaupade logistikat, mere- ja õhutransporti ning intermodaalset transporti läbi ettevõtte filiaalide erinevates riikides.