• 06.02.08, 10:18
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

SASilt tuli neljandas kvartalis kahjum

Kuna SAS pidi lennukeid turvakaalutlustel maas hoidma ning streigioht pani inimesi vältima kompanii teenuseid, tuli ettevõttel neljandas kvartalis vastu võtta kahjum.
Kui aasta varem teenis SAS 4,91 mld Rootsi kroonise puhaskasumi, siis nüüd 596 mln Rootsi kroonise kahjumi. Analüütikud prognoosisid kasumiks 101 mln Rootsi krooni.
Kuna Bombardieri Q400 lennukid kippusid alla kukkuma, pidi kompanii seda tüüpi lennukeid mitte kasutama. Tühistatud lennud ja asenduslennukite rentimine läks maksma 500 mln krooni.
Ettevõtte käive kasvas 0,2 protsenti, 13,2 mld Rootsi kroonile.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.11.25, 15:43
Millist ladu finantsjuht eelarvesse tahab?
Eesti ettevõtted kaotavad igal aastal tuhandeid eurosid lihtsalt seetõttu, et nende ladudes seisab tühja õhku. Samal ajal on tehnoloogia ja targad laolahendused jõudnud sinnamaani, et iga kuupmeetri saab päriselt teenima panna. Laomaailma tegevjuht Ruth Selirand ja tootemeeskonna juht Joel Joa ütlevad otse: nutikas ladu ei ole kulu, vaid kasumit kasvatav süsteem, kus tööjõudu kulub vähem, varud liiguvad kiiremini ja iga otsus põhineb andmetel, mitte kõhutundel.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele