• 28.12.07, 10:25
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Linn suunas raskeveokid Ülemiste viaduktilt minema

Alates tänasest ei ole Tartu maanteel sõitvatel raskeveokitel enam lubatud läbida Ülemiste viadukti, ümbersõit toimub Suur-Sõjamäe ja Smuuli tee viadukti kaudu, teatas Tallinna linn.
"Suunates raskeveokid linna südamest eemale, väheneb liikluskoormus kesklinnas," ütles Tallinna abilinnapea, kelle sõnul seisneb piirangu mõte selles, et vähendada liikluskoormust niigi tiheda liiklusega ristmikul.
"Raskeveokitel tuleb teisele poole raudteed pääsemiseks kasutada Suur-Sõjamäe tänavat ja Smuuli tee viadukti. Sellega suunatakse Ülemiste viadukti alla rohkem ühistransporti ja tavasõidukeid, mis peaks omakorda lühendama sõitjate linna sissesõidule kuluvat aega, seda eriti tipptunni ajal," rääkis Mutli.
Raskeveokite, ehk siis haagisega veoautode, mille täismass on üle 10 tonni (autorong), ümbersuunamiseks paigaldas AS Signaal ka vastavad liiklusmärgid (dubleeritult), enne Ülemiste ristmikku (Järvevana tee, Tartu maantee).

Artikkel jätkub pärast reklaami

Järgmise aasta plaanidesse kuulub Mutli sõnul plaan suunata ka linnast väljuvad raskeveokid kesklinnast mööda.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.11.25, 15:43
Millist ladu finantsjuht eelarvesse tahab?
Eesti ettevõtted kaotavad igal aastal tuhandeid eurosid lihtsalt seetõttu, et nende ladudes seisab tühja õhku. Samal ajal on tehnoloogia ja targad laolahendused jõudnud sinnamaani, et iga kuupmeetri saab päriselt teenima panna. Laomaailma tegevjuht Ruth Selirand ja tootemeeskonna juht Joel Joa ütlevad otse: nutikas ladu ei ole kulu, vaid kasumit kasvatav süsteem, kus tööjõudu kulub vähem, varud liiguvad kiiremini ja iga otsus põhineb andmetel, mitte kõhutundel.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele