12. oktoober 2007
Jaga lugu:

Kaitseministeeriumi nõunik sõitis bussis jänest

Kaitseministeeriumi julgeoleku osakonna nõunik Siim Alatalu jäi Tallinna linnaliini bussis vahele eelmises transpordivahendis märgistatud piletiga.

Vaevalt, et see oleks avalikkuse ette jõudnud, kuiAlatalu poleks jänesepüüdjad kohtusse kaevanud. Alatalu soovis nimelt, et talle tehtud trahv tühistataks.

ASi Ühisteenused direktori asetäitja Kristi Vahtra ütles, et Siim Alatalu sõitisbussis nr 16eelnevas transpordivahendis märgistatudtalongiga. Enda sõnul olevat Alatalu arvanud, etsellise talongiga tohib ühitranspordis sõita tund aega järjest.

"Tallinna linna volikogu määrusega on kinnitatud ühe tunni hinnaks 15 krooni," selgitas Vahtra, "ja 8,5kroonine talong on üksikpilet, millega võib sõita ainult transpordis, kus see on märgistatud."

Vahtra sõnul läks Alatalu kohtusse seetõttu, et piletikontrollid ei uskunud, et ta sõitis märgistatud piletiga teadmatusest.

Harju maakohus arutas Alatalu kaebust ASi Ühisteenused peale 8. oktoobril ning otsustas tänakohtumenetluse otstarbekuse kaalutlusel lõpetada.

Jaga lugu:
LOGISTIKA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad logistikauudised igal nädalal enda postkasti.

Logistikauudised.ee toetajad:

Enimloetud
Tõnu Tramm
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80tonu@logistikauudised.ee
Lilia Roos
Lilia RoosReklaami projektijuhtTel: 585 485 10lilia.roos@aripaev.ee