Marko Asmerist sai tänu Briti F3
tšempionitiitlile esimene eestlane, kellele omistati superlitsents, mis annab
õiguse kihutada F1 meistrivõistlustel, kirjutas SL Õhtuleht. Võimalus, et Asmer
tuleval hooajal kuninglikku sarja pääseb, on väike, kuid täiesti olemas.
Tänase seisuga on kindel vaid üks – F3 sarjas Asmer enam võidu ei sõida, tänu ülemvõimule Suurbritannias hakati eestlase vastu juba suvel suurt huvi tundma, läbirääkimised käivitusid mitmel rindel.
Isa Toivo Asmer, endine vormelisõitja, tunnistas, et viimasel ajal on peetud tihedalt konsultatsioone mitme vormel 1 meeskonnaga: "Läbirääkimisteks neid jutuajamisi pidada ei saa."
Märksa suurem võimalus on Asmeril istuda vormel ühele eelneva sarja GP2 autosse.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Transpordiettevõtete jaoks on digimeerik ehk digitahhograaf olnud aastaid eelkõige kohustuslik seade, millega kaasneb suur hulk andmeid, aruandlust ja administratiivset tööd. Tegelikult peitub samades andmetes aga võimalus muuta kogu logistika juhtimine märksa kiiremaks, täpsemaks ja kuluefektiivsemaks.