• 14.08.07, 09:26
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Elektriraudtee avab Tallinn-Aegviidu kiirrongiliini

Tuleva aasta mais lisab Elektriraudtee liinile Tallinn-Aegviidu uue kiirrongi, mis võimaldab liini läbida kolmandiku võrra kiiremini kui praegu.
Uus kiirrong hakkab sõitma tööpäeviti, tuues inimesed hommikul Tallinna ning viies nad õhtul tagasi, kirjutas postimees.ee.
Hinnanguliselt kestaks sõit Tallinnast Aegviitu 45 minutit, piletihind tuleb 20 protsenti praegusest kallim ehk 24 krooni.
Elektriraudtee müügi- ja arendusdirektori Kuldar Väärsi sõnul uusi ronge liini avamiseks ei osteta, vaid reise tehakse praeguse vagunipargiga.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.05.25, 14:15
Millised on laonduse trendid täna ja tulevikus?
Laonduse arengut suunavad mitmed megatrendid, nagu tehnoloogia areng, globaliseerumine, keskkonnasäästlikkus, rahvastiku vananemine ja väärtushinnangute muutumine. Need trendid toovad kaasa vajaduse digitaliseerimise ja automatiseerimise järele, rohetehnoloogiate integreerimise ning töötajate oskuste arendamise vastavalt muutuvatele nõudmistele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele