Volkswagen AG lasi oma lipulaeva, Passati
hinnad Shanghais esmaspäevast kuni 7 protsenti alla, et Hiina turul müüki
suurendada.
Shanghai Volkswagen - autotootja tootmisüksus Shanghais - lasi 2005. aastal väljalastud Passat Lingyu hinnad alla 16 200 juaani (pea 25 000 krooni) võrra, kirjutas Reuters.
Kuigi Hiina autoturg kasvab kiiresti, on autotootjad seal ostjate ligimeelitamiseks eriti vanematel mudelitel hindu alla lasknud.
Märtsis langetas Euroopa suurim autotootja mitme kohalikest tehastest pärit mudeli hinda kuni 11 protsenti, teiste seas alandati Santana ja Polo hinud.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Volkswageni rivaal General Motors andis jaanuaris säästuautode Chevrolet Lova ja Aveo hindadest alla 10 protsenti.
Esimesel poolaastal tegi Volkswagen Hiina mandriosas ja Hongkongis rekordilise tulemuse, müües 431 369 sõidukit, mis on 24,6% enam kui aasta tagasi.
Seotud lood
Distantsi hoidev püsikiirusehoidja on Saksamaa kiirteel seatud 140 km/h peale, noored motohuvilised sisustavad oma aega nutitelefonides ning kahetonnises järelhaagises veerevad kaasa krossitsiklid koos vajaliku varustusega. Õige pea on Prantsusmaal, Romagnes algamas juuniorite motokrossi maailmameistrivõistlused.