Euroopa Lennukompaniide Liit tituleeris
vastavaldatud raportis Euroopa 28 suure lennukompanii seas kõige kehvemaks
brittide Britis Airwaysi (BA).
Raporti kohaselt on just BA lendudega reisijatel suurim oht sihtkohta hilineda, kirjutas BBC. Kolme kuu jooksul, aprillist juunini jäid saabumisel hiljaks 35,7% keskmise pikkusega või lühimaareise, hilinemisega väljus neist lendudest 32,7%. Kauglendudega olid lood veel hullemad: saabuvad lennud hilinesid 44% ja väljuvad 36,6%.
Lisaks oli aprillist juunini iga 1000 reisija kohta probleeme 28 pagasiga. Võrdluseks, Air Malta lendudel oli selliseid juhtumeid 1000 reisija kohta vaid 3.
Raport tehti avalikuks vaid päev pärast seda, kui BA sai 184 miljoni euro (2,9 miljardi krooni) suuruse trahvi, mille põhjuseks on hinnakartell USA firmaga Virgin Atlantic.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Laonduse arengut suunavad mitmed megatrendid, nagu tehnoloogia areng, globaliseerumine, keskkonnasäästlikkus, rahvastiku vananemine ja väärtushinnangute muutumine. Need trendid toovad kaasa vajaduse digitaliseerimise ja automatiseerimise järele, rohetehnoloogiate integreerimise ning töötajate oskuste arendamise vastavalt muutuvatele nõudmistele.