Leedu president Valdas Adamkus tegi ettepaneku, mille kohaselt tuleb keelata alkohoolsete jookide müük bensiinijaamades ja karmistada sõiduõpet.
Presidendi arvates näitab see palju inimesi Leedu teedel liiklusõnnetustes viga saab või hukkub, et seadusandjad peavad midagi ette võtma, vahendas BBN.
Parlament ei suutnud vastu võtta seadusemuudatusi, mis oleks muutnud liiklushuligaanide elu karmimaks ja uut teede turvalisuse seadust.
Statistika näitab, et olukord liikluses on tuntavalt halvemaks läinud ja liikuluses hukkunute ning vigaseks sõidetute arv on tõusuteel.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.06.26, 15:49
Rohkem kui kümme aastat ühisel teel. DHL ja Mercedes-Benz ehitavad usaldust iga saadetisega
Logistikaäris on ootused lihtsad – saadetis peab jõudma õigel ajal õigesse kohta. Selle taga on aga tuhanded kilomeetrid, sajad peatused ja töövahendid, mille peale peab saama alati kindel olla. Just seepärast on DHL usaldanud Mercedes-Benzi tarbesõidukeid juba enam kui kümme aastat ning koostöö Vehoga on selle aja jooksul kujunenud oluliseks osaks ettevõtte igapäevasest tööst.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele